INWESTYCJA SPRZEDANA

Jako firma ceniąca sobie zdanie oraz preferencje klienta postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako dostawca w branży stolarki budowlanej stworzyliśmy własny projekt. Realizując nasz plan postawiliśmy na wysokie wymogi oraz standardy, które wdrożyliśmy na Osiedlu Willowym w Krzyszkowicach. Starannie przemyślane i dobrane projekty oraz samo usytuowanie domów na działkach 5,5 ara do 6,7 ara są optymalne i idealnie wbijają się w standardy zarówno młodej, jak i dojrzałej stażem rodziny.

Koncepcja ta zawiera dwa typy domów, mianowicie „Diona Mała Bis” oraz „Marsala Mała”, a ich powierzchnia użytkowa wynosi około 131 m2. Projekt ten jest autorstwem biura projektowego Dom-Plan.

Domy na Osiedlu Willowym przeznaczone są szczególnie osobom, które cenią sobie spokój wewnętrzny, harmonię oraz kontakt z naturą. To kameralne miejsce jest idealne w zapewnieniu panującej ciszy, a także daje możliwość dostępu do aktywnej formy wypoczynku. Osiedle Willowe jest położone w malowniczym i cichym miejscu, w bliskim sąsiedztwie z terenami leśnymi, spacerowymi oraz rekreacyjnymi. A co w tym wszystkim najważniejsze, dojazd do większych miast jest bardzo dobry, a odległość wręcz na wyciągnięcie ręki – Zakopianką do Krakowa jest 25 km, co zajmuje około 20 minut, natomiast droga do Myślenic wynosi 8 km, co czasowo wychodzi około 7 minut.  Zatem ten piękny malowniczo – widokowy teren zapewnia idealne połączone bliskiego kontaktu zarówno z naturą, jak i z aglomeracją miejską. Teren ten urzeka widokami. Zachwycająca panorama Myślenic, pasmo Dalinu oraz Góra Chełm nadają temu miejscu niepowtarzalnego klimatu. Dodatkowo przestrzeń ta jest wolna od smogu, a idealne ułożenie każdego z budynków zapewnia optymalne – naturalne doświetlenie pomieszczeń.

Domy wybudowane są w niezawodnej technologii tradycyjnej. Wysokiej jakości materiały budowlane, jakie zostały użyte, podwyższają standardy budynku z zewnątrz, a także jego wyposażenia wewnątrz, dając przyszłym użytkownikom wygodę oraz komfort w postaci:

– ławy fundamentowej żelbetowej oraz izolacji 10 cm,

– ścian zewnętrznych z pustaka ceramicznego Porotherm 25 cm,

– ocieplenia zewnętrznego styropianem 18 – 20 cm oraz tynku, miejscami występują ozdobne wstawki drewnopodobne,

– dachów pokrytych nowoczesną dachówką ceramiczną, płaską koloru: czarna angoba oraz ocieplenia 25 cm wełną mineralną wraz z płytami GK od wewnątrz,

– kominów systemowych firmy Konekt serii premium Berg (komin CO – Gaz i komin na paliwo stałe, drewno kominkowe),

– parapetów zewnętrznych stalowych,

– bramy garażowej segmentowej Roletex wraz z napędem automatycznym, w zestawie z dwoma pilotami,

– wylewki cementowej,

– ogrzewania: podłogowe na parterze i w łazience na piętrze, pozostałe pomieszczenie grzejniki stalowe. 

– instalacji: wod.-kan., elektryczna wewnątrz oraz opcjonalnie ogrodowa zewnątrz, C.O, alarmowa, TV-SAT, internetowa,

– pieca kondensacyjnego jednofunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania oraz zasobnikiem 120 l (C.O. i C.W.U.),

– wyprowadzenia instalacji pod domofon i bramę,

– okien PCV VEKA 82 klasy A z okuciami antywyważeniowymi,

– panoramicznie przesuwanych drzwi balkonowych typu HST, które posiadają bezpieczne szyby,

– rolet zewnętrznych, drzwi antywłamaniowych w klasie RC 2,

– instalacji audio przeznaczonej pod kino domowe, instalacji pod centralny odkurzacz, instalacji pod markizę zewnętrzną,

– indywidualnego projektu zabudowy posesji, która dotyczy kostki brukowej na dwóch tarasach oraz podjazdu, ogrodzenia systemowego wraz z bramą przesuwną panelową, a także furtki, tynku zewnętrznego silikonowego, jak i wewnętrznego gipsowego,

– ogrodzenia działki systemowego, panelowego,

– balkonów z poręczami stalowymi, które są cynkowane, lakierowane natryskowo,

– dróg osiedlowych zewnętrznych i wewnętrznych, które są utwardzone.

Domy są w trakcie budowy z możliwością odbioru:

–  I etap – 2 domy A+B – „Diona Mała Bis” (3 – 4 kwartał 2018 roku),

– II etap – 3 domy C+D+E „Marsala Mała” (2 – 3 kwartał 2019 roku).

Rozkład pomieszczeń funkcjonalny i optymalny dla 4 – 5-osobowej rodziny. Dzięki wysokim standardom wykonania oraz wyposażenia stanowią zrównoważoną opcję niskich kosztów użytkowania i utrzymania domu w przyszłości.

Inwestycja ta realizowana jest ze środków własnych. Zainteresowani zakupem klienci wpłacają jedynie opłatę rezerwacyjną, a resztę środków dopłacają po końcowym odbiorze budynku.

Możliwe jest także wykończenie domu „pod klucz” – z dokończeniem łazienki, kuchni, podłogi, ogólnego malowania, a także drzwi wewnętrznych. Wykonywane usługi budowlano – montażowe opierają się na VAT 8%.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – napisz, zadzwoń i umów się na spotkanie przez siedem dni w tygodniu!

Zainwestuj w niskie koszty i wysoki standard życia z Expert Window!

INWESTYCJA SPRZEDANA