Posiadamy w swojej ofercie najwyższej jakości okna drewniane, które spełniają wszelkie niezbędne wymagania, dotyczące jakości, wytrzymałości oraz szczelności. Drewniane ramy okienne są wykonywane z różnych gatunków drzew iglastych tj. sosna, świerk, modrzew, jak również z drzew liściastych, a więc dąb, red – meranti, mahoń – sapeli.

Profile okien drewnianych (78,92) są sztywne, co daje możliwość konstruowania okien o dużych gabarytach i większych przeszkleniach w budynkach. Ramy te, dzięki pokryciu wysokiej jakości lakierami wodnymi, są odporne na czynniki atmosferyczne oraz wyglądają zawsze świeżo i zdrowo. Dodatkowo drewniana rama okienna nadaje wnętrzu wiele elegancji, stylu i klasyczności. Wpływa pozytywnie na aurę panującą w mieszkaniu, tworząc bliski kontakt z naturą.

W swojej ofercie przedstawiamy Państwu szeroką gamę wzorów – profili oraz kolorów okien drewnianych, a także ich elementy zdobnicze, które stosowane są w oknach zabytkowych.  Realizujemy zamówienia indywidualne i projektowe na życzenie klienta.

Jeśli szukacie Państwo drewnianych okien najwyższej jakości zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością uda się nam zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta! Służymy asortymentem, doradą oraz pomocą.

Postaw na Expert Window i pozwól cieszyć się najtrafniejszym wyborem.