Opis działalności

Jako firma Expert Window Sławomir Sobieszkoda na rynku prosperujemy od roku 2012. Zajmujemy się głównie działalnością usługowo – handlową w branży sprzedaży oraz montażu stolarki budowlanej. W oparciu o kilkunastoletnią praktykę zawodową oraz bogate doświadczenie na stanowiskach menadżerskich związanych z tą dziedziną zmierzamy do jej kontynuacji i ciągłego rozwoju.

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską oraz montażową, która swoje zadania wykonuje na najwyższym poziomie, kładąc nacisk na precyzję i pełen profesjonalizm.

Do osiągnięć zaliczyć możemy z pewnością mnóstwo ciekawych, a co najważniejsze, odważnych projektów i realizacji. Swoje działania kierujemy zarówno w stronę klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych czy deweloperskich. Wraz z biurami architektonicznymi zajmujemy się także konsultacją oraz wdrażaniem wielu indywidualnych, nowatorskich projektów budowlanych w systemach okienno-drzwiowych. Cenimy sobie piękno i charakter obiektów zabytkowych, dlatego angażujemy się także w wiele projektów konserwatorskich, w których pełnimy rolę doradców – ekspertów. Swoje działania opieramy także o usługi doradczo – konsultingowe, które dotyczą firm z branży stolarki budowlanej – okna i drzwi – w zakresie programów restrukturyzacyjnych, wdrożeniowych, naprawczych, a także szkoleniowych.

Mając na uwadze dynamiczny rozwój w 2018 roku uruchomiliśmy projekt deweloperski „Osiedle Willowe w Krzyszkowicach” oparty na budowie osiedla pięciu domów jednorodzinnych. Taka inwestycja to otwartość na potrzeby naszych klientów.

Jako firma cenimy sobie indywidualność, dostępność dla klienta oraz ciągły rozwój i innowacyjność w branży. Wraz z duchem czasu staramy się uwzględniać wszelkie wizje i potrzeby naszych odbiorców. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie ich zadowolenie oraz komfort.