W naszej ofercie posiadamy drzwi przesuwne, które potrafią nadać przestrzeniom zupełnie oryginalny, nowy, modny wygląd. Są one zarówno odpowiednie dla nowych zabudowań, jak i dla budynków starodawnych. Drzwi przesuwne są świetnym rozwiązaniem pod kątem praktyczności oraz funkcjonalności.

Drzwi przesuwne tarasowe PSK, które posiadamy w swojej ofercie są dedykowane dla osób, które cenią sobie elegancję, otwartość na świat oraz bliskość natury. Niewielki nakład finansowy może pomóc w osiągnięciu świetnego designu i nowoczesności. Przy tym łatwość posługiwania się zachęca wielu naszych klientów do zakupu właśnie tych drzwi. Wykorzystywany system HS i HST oferowanych przez nas drzwi przesuwnych pozwala na wykonanie konstrukcji o obszernych wymiarach, a okucia zastosowane w drzwiach balkonowych umożliwiają dokonywanie ruchów przesuwnych w jednej płaszczyźnie.

Jeśli zastanawia Cię pomysł zmiany Twojego tarasu lub myślisz nad jego stworzeniem to oferowane przez naszą firmę drzwi przesuwne są właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj, wybierz praktyczność i styl! Wybierz Expert Window!