Kolejną propozycją w naszej ofercie są okna aluminiowe. Charakteryzują się łatwą konstrukcją, a jednocześnie bardzo dobrą wytrzymałością. Początkowo okna te wykorzystywane były głównie w obiektach biurowych. Z czasem jednak są one coraz częściej stosowane w nowoczesnych budynkach mieszkalnych.

Okna aluminiowe cechują się niską wagą surowca – co ułatwia ich montaż, lekką formą, a mimo to wysoką wytrzymałością. Ponadto izolacja cieplna, dźwiękoszczelność i odporność na działanie warunków atmosferycznych jest na najwyższym poziomie. Nie odkształcają się pod wpływem wysokich temperatur czy promieni UV. Dodatkową zaletą jest także ich funkcja wodo- i wiatroszczelna, poszerzona także o dymoszczelność. Są zatem zarówno bezpieczne i solidne.

W związku z ciągłym rozwojem branży stolarki okiennej staramy się oferować produkty dla każdego klienta. Posiadając w swojej ofercie okna aluminiowe możemy stawiać czoła wymaganiom klientów, którzy marzą o dużych powierzchniach przeszklonych, o osiągnięciu efektu bryły budynku lub minimalistycznych wnętrz.

Zapoznaj się z naszymi ofertami i postaw na ekspertów w branży!